Pakalpojumi

Diagnostika

Piedāvājam kvalitatīvu un rūpīgu Jūsu automašīnas apskati un tās stāvokļa izvērtēšanu. Izmantojam jaunākās diagnostikas programmas, kas palīdz savlaicīgi noteikt automašīnas tehnisko stāvokli.

Mūsu pieredzējušie darbinieki konsultēs un palīdzēs novērtēt un ieteiks remontdarbu prioritātes. Veicam ritošās daļas, motora vadības sistēmas kā arī elektrosistēmas diagnostiku, virsbūves krāsojuma biezuma pārbaudi kā arī palīdzēsim novērtēt automašīnas stāvokli pirms tās iegādes. 

krons-auto-diagnostika
krons-auto-diagnostika

Auto serviss

Nodrošinām augstas kvalitātes automobiļu remontu. Mūsu darbinieku ilggadējā pieredze un zināšanas par rezerves daļām un diagnostiku, kā arī augsta līmeņa diagnostikas aparatūra un specinstrumenti, kas nepieciešami atsevišķu auto problēmu risināšanā, ir garantija rūpīgai attieksmei pret klientu un veicamo darbu. 

Veicam visu veidu automašīnas elektrosistēmu, dzinēja un ritošās daļas remontdarbus, kā arī veicam kondicionēšanas sistēmas remontus.

krons-auto
krons-auto

Auto rezerves daļas

Mūsu veikalā speciālisti ieteiks labāko un piemērotāku Jūsu automašīnai. Pieejamas rezerves daļas no vairākiem ražotājiem, dažādās cenu kategorijas – gan oriģinālās detaļas, gan arī dažādas alternatīvas.

Papildu rezerves daļām pie mums varat iegādāties arī līdzekļus auto apkopei un auto aksesuārus.

krons-auto
krons-auto